Untitled photo

KINNISVARA PILDISTAMINE

Soovid edukalt kinnisvara müüa?


Soovid seda teha ilma maaklerit kaasamata?


Kui nii, siis vajad häid ja kvaliteetseid fotosid ning selleks vajad

just kinnisvarafotograafi abi ning head ja teravat silma!


Nagu ka maakler ei müü kinnisvara ilma kinnisvara fotograafi poolt korrektselt jäädvustatud fotota, ei  tee seda ka eraisik.


Hea kinnisvarafoto äratab huvilistes alati rohkem tähelepanu ja seeläbi tõuseb ka kuulutuse vaadatavus.

Esiteks annavad ilusad ja korrektselt jäädvustatud pildid objektist palju parema ülevaate, teiseks aitab väga hea kvaliteediga pilt ka konkurentidest eristuda.

Kinnisvaraportaalides leidub palju sarnaseid kuulutusi, kuid korrektselt vormistatud fotod tõstavad huvi kuulutuse vastu veelgi enam ning kiirendavad seeläbi ka müügiprotsessi!


Millest tuleks enne fotograafi kutsumist alustada?


Enne pildistamist tuleks kindlasti kriitilise pilguga üle vaadata müüdava objekti seisukord ja vajaduse korral teha värskendusremont: puhastada vannitoa vuugid (eemaldada hallitus), pahteldada ja värvida toa seinad, eemaldada või vahetada katkised ribakardinad uuemate vastu ning võimalusel vahetada välja ka kulunud parkett jne.


Loomulikult tuleks enne kinnisvara pildistamist koristada/puhastada kõik ruumid ning korjata kokku kõik üleliigne: vannitoas kodukeemia pudelid, nipsasjakesed, põrandalapid, kuivatusrest jne. Elutubades pesta aknad ning puhastada pinnad tolmust. Köögis tuleks puhastada kapiuksed ja kodutehnika. Magamistoas võiks katta voodi maitseka ühetoonilise päevateki ja dekoratiivpatjadega. Kõikides ruumides tuleks välja vahetada katkised lambipirnid. Soovitav on kasutada igal pool ühesuguse heledusega valgustust. Korjake ära kõik üleliigne, sest mida rohkem puhast vaba pinda, seda avaram mulje!


Siin kehtib ütlus – „Less Is Always More“!


Alles võiks jätta mõned maitsekad sisekujunduselemendid, lisada vaasi värsked lõikelilled või panna lauale apetiitsete puuviljadega täidetud vaagen. Kindlasti ei tee paha kui enne pildistamist ka fotograafiga kõik detailid läbi rääkida!


Kinnisvara müümisel on hästi oluline positiivse emotsiooni edasi andmine!Meeldivate kohtumisteni! :)

Powered by SmugMug Owner Log In